ART / Frames / Frames 6057065

nr 605 7065

FRAMES

one pair, Victorian style, gilt, 49x39,

1 par, nyrokoko, förgyllda, 49x39

100

SEK 1000

Monday October 19 2009
at 17:46:09

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.